O mne

Na realitnom trhu pôsobím od roku 2014, keď som ako realitný maklér začal pracovať pre spoločnosť UniQue Real s.r.o. Pred tým, v rokoch 1998 až 2014 som pôsobil v spoločnosti SPP, a.s. v oblasti IT, kde som počas 16 rokoch získal množstvo vzácnych skúseností a návykov, z ktorých v realitnom obchode denne ťažím. Okrem iného som sa naučil, že ľuďom nestačí, že sa k vytýčenému cieľu dostanú. Dôležitá je pre nich aj cesta po ktorej k nemu idú. Každý z nás má rád pohodlie, istotu a pocit bezpečia vo väčšine oblastí života. Ani proces predaja alebo kúpy nehnuteľnosti nie je výnimkou.

Začiatkom roka 2023 uplynulo viac ako 8 rokov čo svojich klientov sprevádzam po tejto ceste a pracujem na tom, aby som bol pre nich v každej situácii spoľahlivý maklér. Často som pre nich sprievodcom na pre nich neznámej ceste a pevným bodom, na ktorý sa môžu bezpečne spoľahnúť.

Mojím cieľom je, aby boli klienti s mojimi službami spokojní, a aby proces predaja nehnuteľnosti nebol pre nich povinnou jazdou alebo dokonca nočnou morou, ale skúsenosťou, ktorú si so mnou radi zopakujú.

 

Prečo UniQueReal?

Ako som sa už spomenul, ako realitný maklér pôsobím na realitnom trhu od roku 2014. Stal som sa vtedy súčasťou tímu realitnej spoločnosti UniQueReal s.r.o. Pre túto spoločnosť som sa rozhodol hlavne kvôli jej smerovaniu, s ktorým sa viem stotožniť. Mám na mysli hlavne morálne hodnoty, podľa ktorých majiteľ spoločnosti Pál Fazekas spoločnosť riadi. Je pre mňa dôležité pracovať pre niekoho, komu sa dá dôverovať, kto je spoľahlivý a zároveň u koho vidieť, že má vyššie ambície, ako len dostatočne zarobiť.

Vzdelávanie

Aby som bol spoľahlivý maklér v každej situácii,  potrebujem sa okrem iného vzdelávať a pracovať na svojom odbornom raste. V roku 2014 som “natrafil” na Realitnú Úniu Slovenskej Republiky, kde som svoje odborné vzdelávanie naštartoval. Neskôr som tiež pripojil k študijnému programu NARKS (Národná asociácia realitných kancelárii Slovenska).

Certifikát Realitnej únie potvrdzujúci, že Ing. Daniel Orvoš získal vzdelanie v oblasti sprostredkovania predaja nehnuteľností.

RSc.

V septembri 2020 som sa zaradil medzi úspešných absolventov realitného študijného programu RSc. Absolvovaním tohto vzdelávania v Slovenskej realitnej akadémii som získal znalosti, ktoré na Slovensku ovláda len 6% maklérov. Zložením skúšok som získal najvyšší kariérny titul v realitnej oblasti na Slovensku.
RSc.