Hľadám byt

hľadám nehnuteľnosť

„Hľadám byt a chcem, aby ma pri kúpe sprevádzal niekto, kto sa v realitách vyzná a na koho sa môžem na 100% spoľahnúť.“

Toto je výrok kupujúceho, ktorý si uvedomuje, že kúpa nehnuteľnosti je komplexný proces, ktorý má svoje úskalia. Zároveň však nemá záujem venovať tejto problematike veľa času, alebo energie, takže osloví profesionála, ktorý sa nehnuteľnostiam venuje denne a tému dôverne pozná. S takouto požiadavkou ma už oslovilo viac priateľov či známych a kúpu nehnuteľnosti sme úspešne zrealizovali. Poskytovanie služby agenta kupujúceho je vo vyspelých štátoch úplnou samozrejmosťou. Je len otázkou času, kedy aj našinci zistia, že osloviť makléra za účelom kúpy nehnuteľnosti sa oplatí!

Agent kupujúceho minimalizuje riziká

Istenie - agent kupujúceho minimalizuje riziká

Ak hľadáte niekoho, kto bude hájiť Vaše záujmy, kto dokáže minimalizovať prípadné riziká, kto Vás upozorní na všetky dôležité skutočnosti, ste na správnom mieste.

Ponúkam Vám služby agenta kupujúceho. Nájdem Vám byt, dom, chatu či inú nehnuteľnosť podľa Vašich predstáv. Ak sa pre nehnuteľnosť rozhodnete, budem Vás  sprevádzať celým procesom kúpy až do úplného konca. Môžete počítať s mojou aktívnou spoluprácou pri zjednávaní kúpnej ceny, pri vyjednávaní dôležitých podmienok kúpy, pri podpise rezervačnej či kúpnej zmluvy a tiež pri prepise energií. V prípade záujmu Vás môžem nakontaktovať na osvedčeného finančného poradcu, súdneho znalca, geodeta, účtovníka, staviteľa …

Dôveruj, ale preveruj

Získať si dôveru druhého človeka nie je jednoduché a zvyčajne to nejaký čas trvá. Žijeme žiaľ v dobe, keď slová ako dôvera, spoľahlivosť, zodpovednosť pomaly strácajú svoju hodnotu a zo dňa na deň devalvujú. Bolo by zrejme naivné myslieť si, že si Vašu dôveru získam, keď si o mne prečítate pár teplých slov. Za pokus to ale stojí, nemám pre Vás totiž nič viac, ako slová skutočných ľudí, s ktorými som prešiel kus cesty. Hodnotenie mojej práce klientami, s ktorými som mal tú česť spolupracovať či už pri predaji, alebo kúpe nehnuteľnosti si môžete prečítať na nasledovných troch odkazoch:

Osobné stretnutie

osobné stretnutie

Ak ste sa dostali až sem, zostáva len posledný krok, kontaktovať ma a dohodnúť si termín stretnutia. Na osobnom stretnutí sa porozprávame o Vašich predstavách o novom bývaní a preberieme spolu možnosti, ktoré nám trh s nehnuteľnosťami ponúka. Dohodneme sa na podmienkach spolupráce a pustíme sa do hľadania tej najlepšej ponuky pre Vás!